הכנה לאודישן שירה עם מורה לפיתוח קול

הכנה לאודישן שירה

מה דעתך על הקלטת שיר קאבר ב-340 ש"ח? למידע נוסף השאירו פרטים 👇

יש לך בקרוב אודישן שירה? רצוי להתאמן עם מורה לפיתוח קול לפני האודישן ולבצע הכנה מתאימה בבחירת שיר, התאמת טון וסולם, ושיפור ביצוע וואקלי!

כמי שלימד שירה ולמד שיעורי שירה מזה עשרות שנים, יש לך מושג טוב מה לעשות כשאתה בוחר מורה לזמר. המשימה להכין זמר לאודישן היא לעזור לו לפתח כלי מתואם היטב. מלבד אימון, מאמן קולי יכול גם להתמקד בביצוע של שיר, לכוונן את הסגנון הווקאלי ונושאים רבים אחרים הקשורים לקול.

אם אתה מנסה להתאמן לאודישן למחזמר או וואו את השופטים של אמריקן איידול, זה יהיה רעיון טוב לבחור מאמן ווקאלי המתמחה באופרה קלאסית. בדוק את התוכנית הקולית המלאה שלנו כדי להתחיל בהתפתחות הקולית שלך ולהתכונן להופעה הקרובה שלך. קח את האודישן שלך כדי לתרגל אותו כדי שתוכל להתכונן טוב יותר לאודישנים החשובים יותר. לקבלת משוב מקצועי על חומר האודישן, בקר בתכנית האודישן החינמית שלנו לזמרים בכל הגילאים ורמות המיומנות.

כדי להגיש מועמדות למקצוע השירה העיקרי בבית הספר למוזיקה שלנו ולתכנן אודישן, אנא מלא את הבקשה המקוונת שלנו למגמת המוסיקה. סטודנטים שנבחנים למוזיקה ווקאלית צריכים להשלים את יישום V למוזיקה ווקאלית ותלמידים שנבחנים למוזיקה אינסטרומנטלית צריכים להשלים את הבקשה למוזיקה אינסטרומנטלית רק יום לפני האודישן הראשון שלהם.

אם אתם לומדים לשיר בכיף, רוצים להיות במקהלה או לקראת בחינת שירה, מורינו לשירה ממליצים להשתמש בחומר זה בתרגול השירה שלכם. על ידי בחירה מדוקדקת של המורה האידיאלי לקול, אתה יכול לצפות מהתלמידים שלך לשמור על מוטיבציה ורצינות מסוימים בהתפתחות הקולית שלהם ולהתאמן הרבה מחוץ לשיעורי שירה אצל מאמן קול. אנשי מקצוע אלה יכירו את הספרות הקולית המתאימה ביותר לקולך.

אם אתה רוצה לקחת את קריירת השירה שלך לגבהים חדשים, צא ולקבל מאמן שירה ותרגל את כישורי השירה שלך עכשיו, או פנה למורי השירה שלנו בסאפולק ובאיפסוויץ 'אשר יתמכו באופן מלא לקראת ההפעלה לאודישן שלך. אין מורה או מאמן לזמר שמתגורר בצד השני של העיר. המאמנים הקוליים שלנו בסופוק מכשירים את התלמידים לשיפור הנוכחות הקולית והבמתית שלהם במגוון דרכים.

אם אתה זמר אופרה שאפתן ורק רוצה להתחיל עם אימון אוזניים מוזיקלי, הסרטון הזה הוא הזדמנות נהדרת ללמוד טכניקות שירה חדשות ותרגילי נשימה שיעזרו לך בדרך להצלחה בשירה. השתתפות בשיעורי שירה מעודדת את היכולת להשתתף בשמחות המוזיקה על ידי הצטרפות למקהלה, שירה בבר קריוקי או הופעה בחנות מוזיקה. אנו מצלמים אותך באודישנים ליצירה שלך ונותנים לך משוב חזותי נוסף תוך כדי שירה ואז מבקרים את ההופעה שלך. תתמכו בלימודכם על ידי מאמני הזמר שלנו בסאפולק ובאיפסוויץ 'ומורינו לשירה בלונדון.

שירה נהדרת וקול חזק הם לא דברים שאפשר להשאיר למאמן קולי בלבד – אתה צריך להיות מוכן לעבודה הזו. במקום לנסות יותר מדי לתקן את הטכניקה של הזמר או להכין אותו להופעה או לאודישן, על המאמנים הקוליים להתפשט על פני תקופה ארוכה.

זה לא משנה באיזו רמה התלמיד נמצא, אבל לדעת מה המטרות שלך זה הצעד הראשון בכיוון הנכון. אתה רוצה מישהו שיכול לעזור לך להתאמן באולפן הקול, לעזור לך להרגיש בטוח יותר בציבור, להרחיב את טווח הקול שלך ולשפר את הביצועים הקוליים שלך. מאמן קול טוב ימליץ על שירה בריאה – אין משמעות לשירה לגרום ללחץ כואב על השירה. אחת הדרכים הטובות ביותר למצוא מאמן קולי היא לשאול מאמן קול מקצועי, ולא רק מאמן קול. בנוסף, ההזדמנות להשיג יותר שליטה קולית בשיעורים תעזור לך להרגיש בטוח יותר ביכולת השירה שלך. אתה תהיה בטוח שתוכל לעשות את מה שאתה מתבקש לעשות, ובכך לעזור לעצמך להיות פחות עצבני לפני האודישן.

אם כבר יש לך קול טוב, מורה מוסמך לשירה יכול לעזור לך לפתח את הקול שלך. במהלך המפגש הראשון עם מאמן ווקאלי, המורה שלך יזהה את לחן השיר ואת לחן השיר. הוא או היא יעזרו לך לבחור שיר שיבדל אותך מהקולות סביבך וגם יעזור ללטש אותו. זה עוזר, למשל, לדעת שהבמאי מקשיב לך יותר ושאתה נתמך גם בפוליש.

אם אתה באודישן למופע כמו אמריקן איידול שרוצה לגלות את תחושת הפופ הבאה, אתה צריך לעבור אודישן לבד. אם שרת למקהלות, אולי תרצה לשיר שירי אופרה כמו הבנרה, אך אם תשיר למקהלות, לא תיהיה אובססיבי לשירה אם אתה מרגיש יותר בנוח בקבוצה.

לחזור למשהו ספציפי?

רוצה לפתח את הקול שלך?

אפשר לחפש את המורה הטוב ביותר עבורך!

מורה לפיתוח קול