כמה פעמים בשבוע צריך לקחת שיעור פיתוח קול?

שיעורי פיתוח קול

מה דעתך על הקלטת שיר קאבר ב-340 ש"ח? למידע נוסף השאירו פרטים 👇

הרבה שואלים אותנו אז "כמה פעמים בשבוע צריך לקחת שיעור פיתוח קול?" ואנו עונים לגבי כמה זמן צריך ללמוד פיתוח קול, זה מאוד סובייקטיבי ותלוי בזמר/ת. כל הפרטים כאן!

אחד הדברים הראשונים שאנשים תוהים עליהם כאשר הם חושבים להתחיל אימונים ווקאליים הוא התדירות שבה צריך לקחת שיעורי שירה. אם חשבת אי פעם לקחת שיעור שירה, או אולי כבר לקחת שיעורים, אתה עשוי לשאול את עצמך: "באיזו תדירות עלי ללמוד שיעורים? אז הנה כמה טיפים שיעזרו לך להבין כמה שיעורי שירה אתה עשוי להזדקק , כמו גם מספר השיעורים בשבוע.

אם 60 דקות בשבוע אינן ניתנות לביצוע מבחינה כלכלית, אזי שיעורים שבועיים עשויים שלא להיות האופציה הטובה ביותר. לכן אני ממליץ על 30 דקות שיעורים בשבוע, אלא שניים שעות בשבוע הן אידיאליות אם לוח הזמנים והתקציב שלך מאפשרים זאת. אם אינך יודע כיצד הם יתאמנו והתקציב שלך אינו מהווה בעיה, אין סיבה לא לתת לאנשים כמות מסוימת של זמן להתאמן, גם אם זה חשוב לך יותר. עדיף שיהיה סטודנט מתחיל, עם זאת, כי זה הרבה יותר זול משיעורי שירה מן המניין.

אני טוען שלא מומלץ לקחת שיעורי שפה כל יום, אבל אני חושב התדירות טובה יותר מהמשך. זכור כי שיעורי השירה צריכים להיות ארוכים ככל שתוכל אור, והתדירות הגבוהה ביותר צריכה להיות פעמיים בשבוע.

עם זאת, שעה בשבוע אינה מתרצת לא לשיר יותר משעתיים ביום, וחשוב לנסות לתרגל לפחות 30 דקות ביום. אם אתה רוצה לעשות שינוי בקולך בעוד כמה חודשים, כדאי שתתאמן כמה שיותר. עם זאת, אם יש זמן שבו אינך מתאמן כלל, כמו כמה שבועות או אפילו חודש, אך אתה עדיין רוצה לראות התקדמות חצי קבועה או קבועה, עליך לבדוק את קולך. לכן, חשוב להתאמן 3-4 פעמים בשבוע בכל יום אם אתה מעוניין בשינויים בקולך.

אם אתה רוצה ללמוד שיעורי שירה באופן קבוע, נסה למצוא מאמן שאתה אוהב ללמוד ולהסתדר איתו, אך התוכנית שלך לעולם לא צריכה להסתובב סביב המורה. אם זה יותר מדי עבורך, שקול שיעורים קבוצתיים או קורסים של 14 יום אם יש לך בראש שאתה צריך להתאמן בבית במחויבות. יכול להיות מועיל שיהיו כמה שעות בשבוע, תלוי בצרכי הזמר, ואם זה לא הכרחי, שאל את עצמך אם אכפת להם מהטוב ביותר.

באשר לאימון, אני חושב שקול בשבועות 6-8 הראשונים הוא הגישה היעילה ביותר, אך אני חושב שמאמנים צריכים להיות נגישים למתחילים. המצב האידיאלי הוא למצוא מורה טוב באופן אישי ולקחת שיעורים שבועיים כדי ליצור את הבסיס הטוב ביותר לקולך. אם המורה שלך עדיין מתעקש שאתה צריך שלושה שיעורים בשבוע כדי לשיר במקלחת, אז הגיע הזמן לחפש מקום אחר. עד כמה שהעצה הזו הגיונית, ישנם מורים שמתעקשים שתשתתף בשיעורים יותר מפעם בשבוע, אז דון איתם בדאגותיך.

כמובן, התשובה לשאלה זו תלויה כמה זמן אתה יכול להתאמן, כמה כסף אתה רוצה להשקיע בחינוך שלך. אם נניח בצד את העלות הכספית הקטלנית שבכך, זה יהיה נהדר ללמוד שיעורי קול בכל יום.

אם אינך יכול לעשות 2-3 שיעורי שירה בשבוע, לא תשפר את השירה שלך כפי שאתה צריך. בעוד שתלמידים מתקדמים שכבר יש להם הרגלי שירה טובים ומבוססים נוטים פחות להימלט משיעורים, תלמידים חדשים צריכים להיות בהדרכה מתאימה לעתים קרובות ככל האפשר. אם אתה זקוק לשיעורים או הדרכה במהלך השיעור, חשוב גם להתאמן בעקביות לפני ואחרי השיעור בבית. האוזן להכשרה והוראה יכולה לעזור לך מאוד, אבל זה לא תמיד הכרחי.

אם אתה מגלה שקולך או גרונך מתחיל לכאוב לאחר אימון קול, הפסק את תרגילי הקול ונח. אם אתה מרגיש צורך בכך, צליל את מיתרי הקול שלך למשך 30 דקות לפחות לפני ואחרי השיעור וזכור שלא לדבר במשך 30 דקות לאחר מכן. יש להקפיד על מינימום שעתיים מנוחה בין השיעורים למקסימום שלוש שעות לאחר מכן.

הקלטת קולך והאזנה לקצב בו אתה מדבר יכולה להיות דרך מועילה מאוד לשמוע כיצד אתה נשמע לעצמך ולאחרים. רשום הערות ותרגל בין השיעורים והתרכז בעבודה שלך בזמן ללא קול ושפר את טכניקת השירה שלך כשאתה מתחיל לשיר שוב. Bebe לפתח את הסיבולת ואת התיאום הקולני שאתה צריך כדי לשמור על הבריאות הקולית שלך. בזמן שאתה מטפל בקול שלך לפני ואחרי אימון קול, ודא שאתה שומר עליו היטב גם לאחר שהוא נעשה, מה שעוזר לך לרשום את מה שאתה מתרגל במהלך השיעור.

לחזור למשהו ספציפי?

רוצה לפתח את הקול שלך?

אפשר לחפש את המורה הטוב ביותר עבורך!

מורה לפיתוח קול