שווה לקחת שיעור פרטי לפיתוח קול?

פיתוח קול סגנון מזרחי

מה דעתך על הקלטת שיר קאבר ב-340 ש"ח? למידע נוסף השאירו פרטים 👇

אחד הדיונים השכיחים ביותר ששמעתי מאז ומתמיד בתיאטרון הקהילתי הוא האם שיעורי שירה שווים את זה או לא. הסיבה העיקרית שאני אומר שהם היא שהם מלמדים אותך הרבה יותר מסתם שירה.

שיעורי קול פרטיים לא רק עוזרים בשיפור יכולת השירה של התלמידים, אלא גם מלמדים אותם כיצד להתקרב לעולמם כצעירים משכילים בביטחון. על ידי לקיחת שיעורי שירה פרטיים כמתחילים, תלמד את הזכות טכניקת שירה ואולי גם ללמוד הרגלי שירה רעים ואף מסוכנים שעלולים לקחת חודשים או שנים של עבודה קשה כדי לשבור. היתרונות של הזמרים משיעורי שירה פרטיים הם הרבה מעבר ליכולת לשפר את כישורי השירה שלהם.

אבל ב נקודה כלשהי אתה יכול לצפות לגדול מעבר לקורסי השפה המקוונים שלך וייתכן שתזדקק למשוב אישי כדי להתקדם. אתה רוצה לדון בשאלותיך ובדאגות לגבי השיעורים שלך עם המאמן הקולי הפוטנציאלי שלך, כך שתוכל להתמקד בפיתוח יכולת הקול שלך ככל שתמשיך בשיעורים ותפתח את הקול והשירה שלך, תחפש דרך לבדוק את ההתקדמות שלך כדי להבטיח שתשיג את המטרות שלך.

שים לב ששירה פרטית שיעורים נדרשים בדרך כלל בערבים ובסופי שבוע. היזהר עם מורים ומאמנים לשירה המתגוררים בצד השני של העיר או בחלק אחר של הארץ ממך.

לכן, חשוב ללמוד שיעורי שפה ולמצוא מאמן פרטי טוב. זהו חיסרון לאלו שיש להם מטרות מסוימות כאשר הם מחליטים ללמוד לשיר, מכיוון שהם עשויים לנסוע דרך ארוכה כדי למצוא מאמני שפה לפגוש אותם.

אם אתם מחפשים שיעורי שירה מקוונים, חפשו קורסים ושיעורים שמועברים על ידי מורים מוסמכים. קורסים אלה הם הטובים ביותר אם יש לך אמון בהכשרה הקולית שלך ואתה רוצה להרוויח יותר. אם אתה רוצה לעבוד במשרה מלאה, תוכל להגדיל את מספר התלמידים כך שתוכל להפסיק את עבודתך הנוכחית ולהעביר רק שיעורי שירה. יהיה עליך לעשות זאת במשך חודש לפני שתעזוב את עבודתך ותתחיל קריירה כמורה לשפה.

לדעת מה אתה רוצה זה הצעד הראשון בכיוון הנכון, וללמוד מה לעשות יעזור לך להחליט אם אתה רוצה לעזור בפיתוח הקול שלך או לא. אתה רוצה מישהו שיכול לעזור לך ללכת לאולפן ווקאלי, לעזור לך להרגיש בטוח יותר בציבור, להרחיב את טווח הקול שלך או לשפר את הביצועים הקוליים שלך.

אחד הדברים הראשונים שאתה צריך לעשות הוא למצוא התחלה – מורים לשפה ברמה שנחשבת גם ליקרה ביותר באזורים מסוימים. מספר המורים לשירה שיכולים להכשיר תלמידים שרוצים ללמוד לשיר בשיעור פרטי או אפילו תמיכה בשירה ציבורית הוא גבוה מכיוון שהם פחות תכופים מאלה שמציעים שיעורי שירה כלליים.

אחת הדרכים להוזיל את עלות ההדרכה היא פשוט לבקש ממורה ללשון מחיר טוב יותר. יש הרבה סיבות נהדרות לקחת שיעורי שירה פרטיים, אז אל תתנו לעלות לדחות אתכם. אם ברצונך ללמוד שיעור קולי פרטי בכדי ללמוד לשיר, השתתף בקורס זה מאסטר קול. אז אם אתם משקיעים זמן בפיתוח הקולות שלכם באמצעות שיעורים מקוונים, עליכם לשקול לקחת שיעורי שפה פרטיים.

כשתעבור שיעורי שפה, תבין גם שאתה באמת רוצה להיות דובר, וזה נהדר לקריירה שלך.

אם אתם מחפשים קריירה כדובר – מקצועי או אפילו מקצועי כדובר – הוראת חינוך קולי יכולה להיות בחירה נבונה. אם אתה זקוק לסיבות נוספות כדי לרשום את ילדך לשיעורי שירה פרטיים, להלן חמש דרכים שיעורי שירה פרטיים יכולים לעזור לתלמידים להשתפר בתחום המוסיקלי.

שירה נהדרת וקול חזק הם לא דברים שאפשר להשאיר למאמן ווקאלי בלבד. כמורה לשפה, אתה צריך להיות מסוגל לעזור לתלמידים שכבר מצליחים להשתפר באזורים של קולם שבו הם יכולים לצמוח. כל מי שעובד כמורה המלמד בכיתה יכול ליהנות מטיפים של מיטב המאמנים הקולניים, אך עליכם גם להראות לתלמידים פוטנציאליים כי אתם מסוגלים לשפר את כישוריהם של מורי הקול שלכם באמצעות הכשרה מתקדמת. זו רק אחת מהדרכים הרבות בהן תוכלו ללמוד להיות מורים ווקאלים מעולים ו / או מורים ווקאליים. בשיעורי שירה פרטיים ובקורסי פיתוח קול אתה לא רק צריך לעבוד על הכישורים והיכולות הקוליים שלך – אתה צריך להיות מוכן לעבודה.

התחל להתאמן ובקרוב תהיה בדרך לקריירה נפלאה כאמן ווקאלי. כל מי שרציני בעבודה קולית בקריירה שלו ורוצה להקליט את קולו באולפן הביתי שלו.

לחזור למשהו ספציפי?

רוצה לפתח את הקול שלך?

אפשר לחפש את המורה הטוב ביותר עבורך!

מורה לפיתוח קול