האם פירות עוזרים לשיר יפה יותר?

מוזיקאים

מה דעתך על הקלטת שיר קאבר ב-340 ש"ח? למידע נוסף השאירו פרטים 👇

כדי לשפר את קול השירה שלך, כדאי לאכול פירות. ישנם פירות רבים שיכולים לעזור לך לשפר את הקול והשירה שלך. חלקם בננות, תפוחים, תפוזים, אשכוליות, אננס ותותים.

פירות ואוכל לזמרים:

בננות: בננות הן מקור טוב לויטמין B6 המסייע בייצור ההורמון המווסת את מחזורי השינה והערות. הורמון זה חשוב לזמרים מכיוון שהוא עוזר להם לישון טוב יותר ולהתעורר רעננים לחלוטין. בננות דלות בסוכר אך עשירות באשלגן, מגנזיום וסיבים, כל אלו עוזרים לייצור קול וכן בשמירה על בריאות הגוף תוך כדי הורדת לחץ דם. בננות הן לא רק מקור טוב לאשלגן אלא הן גם עשירות במינרלים אחרים. אדם ממוצע צריך בין 400-600 מיליגרם של מגנזיום יסודי ליום, ובננות מכילות למעלה מ-70% מהכמות הזו בבננה בינונית אחת בלבד.

עוף: עוף עמוס בכולין, חומר תזונתי המסייע בייצור הנוירוטרנסמיטר אצטילכולין. מוליך עצבי חשוב זה עוזר לווסת את מחזורי השינה והערות.

ביצים: ביצים הן מקור מצוין לכולין וללוטאין, חומרים מזינים שעוזרים להגן על העיניים שלנו מפני נזקים הקשורים לגיל שעלולים להוביל לבעיות שינה.

תפוחים: ידוע כי תפוחים עשירים בפקטין שהוא מרכיב המסייע בתפקוד מיתרי הקול. יש לו גם נוגדי חמצון המסייעים בהגנה מפני נזקים הנגרמים על ידי רדיקלים חופשיים בגוף. בפירות אלו יש נוגדי חמצון אשר מוסיפים להשפעותיהם על מיתרי הקול. יש להם גם כמות גבוהה של ויטמין C המסייע בחיזוק המערכת החיסונית ובהגנה מפני מחלות.

תפוזים: לתפוזים יש אנזימים טבעיים של פרי הדר שעוזרים לנטרל חומציות. ויטמין C בתפוזים הוא דרך מצוינת לחזק את המערכת החיסונית ולשמור על בריאותכם בזמן שירה. הם מכילים גם חומצת לימון, שטובה למיתרי הקול ועוזרת להם להפיק איכות צליל טובה בזמן שירה.

אין פרי אחד שיכול לשפר את הקול שלך בצורה פלאית. אבל יש פירות שהוכחו כבעלי השפעה חיובית על הקול והשירה שלכם.

פפאיה: פפאיה מכילה אנזימים שעוזרים לפרק את מיתרי הקול ולשחרר אותם מהמתח. הוא מכיל גם חומר בשם פפאין בעל תכונות אנטי דלקתיות חזקות המסייעות להפחית את הסיכון להתנפחות מיתרי הקול ולנזק במהלך השירה.

פירות הדר: פירות הדר עשירים בויטמין C, המסייע בשמירה על מיתרי הקול בריאים על ידי הפחתת הסיכון לדלקת או זיהום בגרון. פירות הדר מכילים נוגדי חמצון, המגנים מפני עקה חמצונית הנגרמת מחשיפה למתכות כבדות, עשן סיגריות ומזהמים סביבתיים אחרים.

ישנם פירות רבים שיכולים לשפר את הקול שלך. מתפוחים ועד קיווי, ישנם פירות שיכולים לעזור לקול השירה שלך. בגלל זה בדרך כלל בחדרי אומנים לפני הופעות תראו מגשי פירות על השולחן והמון בקבוקי מים..דבר שמומלץ לפני שירה.

מה זמרים אוכלים כדי לשפר את הקול שלהם?

בימים אלה מדברים הרבה על מה שזמרים אוכלים כדי לשפר את הקול שלהם. התשובה, לעומת זאת, אינה פשוטה כפי שהיא נראית.

יש אנשים שאומרים שפירות הוא הדבר הטוב ביותר לאכול עבור זמרים מכיוון שפירות עשירים בויטמינים ומינרלים שיכולים לעזור לשפר את הקול. עם זאת, ישנם גם אנשים אחרים שאומרים כי יש להימנע מפירות מכיוון שהם עלולים להקשות על זמרים לשיר צלילים גבוהים או לגרום להם להישמע לא צרודים מדי. לעיתים גם פרי מתוק לפני שמתחילים לשיר עושה ליחה בגרון או הרבה רוק בפה, וכך קשה יותר לשיר

לא משנה אם אתה מאמין שצריך לאכול פירות כדי לשפר את הקול או לא, ישנם פירות וירקות רבים ושונים שיכולים לעזור בשירה ובנגינות.

התשובה לשאלה זו אינה פשוטה. ישנם משתנים רבים שיכולים להשפיע על הקול – גיל, בריאות, מין, ואפילו סוג הפרי שאתה אוכל.

דבר אחד שכל הזמרים מסכימים עליו הוא שפירות טובים לקולותיהם. יש אומרים שזה בגלל החומרים המזינים בפירות כמו פירות הדר, פירות יער ומלונים. אחרים אומרים שזה בגלל שלפירות האלה יש תכולת סוכר גבוהה שעוזרת לשפר את מיתרי הקול ואיכות האוויר.

ישנם סוגים רבים ושונים של פירות שזמרים אוכלים כדי לשפר את קולם – תפוזים ואשכוליות בפרט הם בחירות פופולריות בקרב זמרים שרוצים לשיר צלילים גבוהים בבהירות ובעוצמה.

==

הנחה מיוחדת לקוראי הכתבה על מגש פירות בכפר סבא – 10% הנחה ברכישה באתר

למימוש הקופון הקלידו ״10הנחה״ בעגלת הקניות באתר הבית שלנו.

לחזור למשהו ספציפי?

רוצה לפתח את הקול שלך?

אפשר לחפש את המורה הטוב ביותר עבורך!

מורה לפיתוח קול