ג'ינגל לעסקים – קריין או זמר/ת?

ג'ינגל לעסק

מה דעתך על הקלטת שיר קאבר ב-340 ש"ח? למידע נוסף השאירו פרטים 👇

"ג’ינגל" הוא שיר בהמתנה מושלם לעסקים. זהו ג'ינגל שיעזור לעסק שלך להישמע מקצועי ומסביר פנים. ג'ינגל הוא קטע מוזיקלי המעביר מסר מסחרי לקהל. ניתן להשמיע ג'ינגל דרך מערכת הכרזות או במיקום ספציפי כמו רמקולים בחנות. שיר בהמתנה מושמע בדרך כלל באחת משתי דרכים: כלופ או כרצועה בודדת. ג'ינגל משמש בדרך כלל לעסקים, אך ניתן להשתמש בו גם לשימוש אישי. למשל, אם אתם מחכים בטלפון או בפגישה ולא רוצים לשמוע מוזיקה או לדבר, אז ג'ינגל יעשה את העבודה.

הג'ינגל הראשון

Jingle with Crane נוצר על ידי מהנדס אודיו שרצה ליצור שיר שיהיה מושלם עבור כל עסק שזקוק לסאונד בהמתנה בזמן שמתקשרים אליו. השיר שימש בתעשיות שונות, כמו מסעדות, בתי חולים ואפילו שדות תעופה. הג'ינגל הופץ על ידי משרד פרסום, כך שלא מפתיע שהוא שימש בהרבה סוגים שונים של מודעות ופרסומות לאורך השנים. במיוחד ניתן לשמוע ברקע של פרסומות טלוויזיה ופרסומות רדיו רבות המכוונות לעסקים.

הג'ינגל הוא למעשה שיר שניתן להאזין לו בהמתנה במקום צליל החיוג. זוהי מנגינה קליטה שיכולה בקלות למשוך את תשומת הלב שלך, וזו הסיבה שהיא משמשת לעתים קרובות בפרסומות ובפרסומות ברדיו.

לג'ינגל יש מנגינה מרגיעה שגורמת לך להרגיש טוב בזמן שאתה מחכה שמישהו יענה לטלפון ואף לקבל אינפורמציה על בית העסק.

ג'ינגל עם קריין או קריינית?

יצירת הג'ינגל עם קריין הוא דוגמה לאופן שבו חברות יכולות להשתמש בצלילים כדי להפוך את המותג שלהן לבלתי נשכח עבור הצרכנים וזה אפקטיבי לשימוש עבור עסקים רבים ככלי פרסום, כגון סוכנויות רכב, בתי מלון, מסעדות ועוד. ג'ינגל עם קריין בעיקר ברדיו בפרסומות רבות ושונות מכיוון שהוא קליט, קצר ובלתי נשכח אם עושים אותו נכון. אם אתם רוצים לקחת קריין או קריינית אז חשוב לעשות אפיון למוצר או לשירות שלכם ולהתאים את האדם שידבר לקהל היעד.

ג'ינגל עם זמר או זמרת

ג'ינגל מורכב בדרך כלל ממנגינה, מילים ואפקטים קוליים. זה יכול לשמש כדרך לקבל לקוחות חדשים או לתת תחושה של עסק גדול עבור לקוחות קיימים והוא יכול לשמש גם כהודעה לאירועים/מקרים/מבצעים המתרחשים בחברה.

שיר בהמתנה הוא סוג של סאונד שמתנגן ברקע כדי לתת ללקוחות שלך שקט נפשי בזמן שהם מחכים לך. זה יכול להיות כל דבר, מג'ינגל פשוט ועד שיר שלם.

ג'ינגל: ג'ינגל הוא קטע מוזיקלי קצר שמכיל בדרך כלל רק שלושה עד ארבעה תווים. זה בדרך כלל מלווה בפרסומת או הודעה על מוצר, שירות או חברה.

הרבה עסקים בוחרים לקחת זמר או זמרת כדי לעשות ג'ינגל קליט שיהדהד לאנשים בראש ולא ישכחו את הפרסומת או את המותג. ככל שהזמר או הזמרת וכמובן המוזיקה תהיה טובה כך אנשים יאזינו ויקלטו את המסר טוב יותר.

למה חשוב לעסקים לעשות ג'ינגל טוב, נעים וקליט?

ג'ינגל לעסק זה חלק חשוב מחוויית הלקוח כי זה גורם לזמן ההמתנה להרגיש קצר יותר.

צליל עסקי כולל אלמנטים רבים כמו מוזיקה, קול וטון דיבור. צליל עסקי יכול להיווצר גם על ידי שימוש בהיבטים שונים של החברה כמו הלוגו או הסלוגן שלה.

עם כל כך הרבה היבטים שונים שיש לקחת בחשבון ביצירת סאונד, קשה לחברות להחליט במה עליהן להשתמש לג'ינגל שלהן.

ג'ינגלים הם דרך ליצור מצב רוח בסביבה משעממת אחרת. הם יכולים לשמש גם כחלק מקמפיינים שיווקיים, במיוחד כאשר אתה רוצה ליצור עניין במוצר או בשירות שלך. צלילים עסקיים משמשים עסקים ליצירת אווירה שעוזרת לאנשים להרגיש יותר בנוח ורגועים כשהם נכנסים למשרד או מבקרים בחנות שלהם בפעם הראשונה.

חשוב שיהיה ג'ינגל טוב לעסק שלך כי הוא ישחק תפקיד משמעותי במשיכת לקוחות. ג'ינגל יכול לשמש כסאונד בהמתנה, או בתור השיר שמתנגן כשמישהו מתקשר לעסק שלך.

יש עסקים שמשתמשים בג'ינגלים שלהם בתור צליל המתנה, שהוא שיר שמתנגן כשמישהו מתקשר לעסק שלך והוא מחכה שיענה לטלפון. השיר יעזור להם להעביר את זמנם ולבדר אותם בזמן שהם ממתינים שהשיחה תתחבר.

לחזור למשהו ספציפי?

רוצה לפתח את הקול שלך?

אפשר לחפש את המורה הטוב ביותר עבורך!

מורה לפיתוח קול