להצליח בשיעורי פיתוח קול

מורה לפיתוח קול

מה דעתך על הקלטת שיר קאבר ב-340 ש"ח? למידע נוסף השאירו פרטים 👇

האם שיעורי פיתוח קול באמת מצליחים לשפר את הקול שלי? כן! הדבר היחיד שיעזור לך להשתפר ולדעת מה לשפר בקול שלך זה מורה מקצועי שיעזור לך להצליח לשיר טוב יותר!

היום הייתי רוצה לדבר על משהו שנראה לי חשוב מאוד, אך שכחתי אותו מזה זמן מה: שאלה אחת שאני מקבל כל הזמן היא כמה זמן לוקח ללמוד שפה?

מענה לשאלה זו יכול להיות מעט מסובך ותלוי בכמה עבודה אתה עושה ואם כבר צברת ניסיון. אם אתה מתחיל לגמרי ומעולם לא ניגנת שיר ביחד, זה יכול לקחת כ- 6 חודשים, אם כי תצטרך ללמוד מיומנויות אחרות לפני כן. אתה בהחלט יכול ללמוד לשיר תוך פחות מ -6 חודשים, אך היכולת לשיר היא כישרון ומתנה ולעתים קרובות מתוארים מוזיקאים כמוכשרים או מוכשרים. לימוד הגיטרה יכול לקחת כשנה, לנגן בפסנתר כ3-4 שנים ולתופף כ4-5 חודשים.

זכור כי שיעורי השירה צריכים להיות ארוכים ככל שאתה יכול להרשות לעצמך, וזכור שהתדירות טובה יותר מהמשך. אם 60 דקות בשבוע אינן ברות ביצוע מבחינה כלכלית, אולי עדיף שיהיו לכם 30 דקות שיעורים בשבוע, אך זכרו, ככל שלומדים זמן רב יותר, כך טוב יותר.

אם אתה רציני בלהיות גיטריסט נהדר ולאסוף 10,000 שעות, אתה צריך להתאמן בכמה שעות ביום בכוונה. ככל שתתרגלו יותר, כך הטכניקה והסיבולת יהיו טובים יותר, ותוכלו לשלוט מהר יותר בשירים המסובכים שעבדתם עליהם.

אז אתה יכול להעריך כמה זמן זה צריך לקחת ולתכנן את האימון שלך בצורה הגיונית. ואז תגיע למצב שבו תוכל לקבל החלטות לגבי הרצועות שאתה רוצה להוציא, שיכולות לקחת הרבה יותר זמן, אבל תלוי באמת בהשראה היצירתית שלך.

אני מקווה שמאמר זה עזר לך להבין כמה זמן לוקח ללמוד לייצר את המוסיקה שלך, כמו גם את החשיבות של פיתוח סאונד.

אני מציע לתלמידים שרוצים להתקדם במהירות ללמוד שיעורים אך לא יכולים לקבל מספיק תרגול בכוחות עצמם. עד כמה שהעצה הזו הגיונית, ישנם מורים שנואשים ללכת לשיעור יותר מפעם בשבוע. חלק מהמורים עשויים לשלב שיעורים מעשיים בשיעורים השבועיים שלהם וחלק מהתלמידים עשויים להזדקק לשילוב שיעורים בשיעורים היומיים שלהם. תמיד מעניין אותי הארגון שלך מרים את השיעור ומוודא שהוא נלמד. לא משנה מה הסיבה למרווחי הלמידה, חשוב להחליט בבירור מדוע אתה רוצה ללמוד אותם וכיצד הם עוזרים למוזיקה. כדי לקבל סקירה כללית על מרווח הלמידה, קרא מאמר זה או נסה אחת מהאפליקציות שלי לתרגילי אימון אוזניים. אין מגבלת זמן שדורשת מכם ללמוד את כל התיאוריות והמיומנויות הנדרשות, אך כולכם עדיין צריכים להשקיע זמן רב בללמוד כיצד ליישם את המיומנויות הללו על העולם הדיגיטלי ואז עליכם לממש אותן. הניסיון וההבנה שלך של המינוחים יעזרו לך ללמוד במהירות, לכן המשך לקרוא כדי לקבל הסבר מעמיק יותר כיצד אנו לומדים מרווחים ומדוע אנו לומדים אותם.

באופן אידיאלי, התלמידים צריכים לקחת מספיק זמן לתרגל את הכישורים והטריקים שלמדו בשיעורים.

אם אתה רוצה להשתפר, תצטרך להתאמן יותר משעה ביום. לא משנה מה המטרה הסופית שלך, זה יקבע כמה זמן ייקח לך להשתפר לרמה הרצויה. התשובה הקצרה היא שאין מדע מבוסס על "כמה זמן" צריך להיות שיעור במוזיקה.

חשוב יותר ליצור מצב בו תוכלו להבין את הצליל כראוי, לפתח הרגלים בריאים בעבודה ולאפשר לעצמכם כל הזמן זמן ומשאבים לשיפור עצמי. זה יכול להיות מעשה איזון קשה עבור אנשים מסוימים, אך גיליתי שאני בדרך כלל מצליח למצוא איזון טוב בין משך השיעור לזמן שלוקח. בין אם אתה לומד ממורה ובין אם לא, כמה מהר אתה מתקדם תלוי גם בתדירות שבה יש לך שיעורים. לפעמים יש לך סיכוי לפתח קשר טוב עם המורה שלך עד כדי כך שזה מרגיש נכון לתת לכיתה לרוץ כל עוד יש לו.

תלוי בנקודת ההתחלה ובאימון האוזניים במרווחים, ייתכן שתוכלו ליישם את כישורי זיהוי המרווחים החדשים שלכם לאחר שבוע עד שבועיים בלבד. אם אתה מתרגל באופן עקבי ויעיל, הנה מה שיקרה לך כשתלמד גיטרה. סביר להניח שתפתח את הסיבולת והתיאום הקולי הדרוש לך בכדי לשמור על בריאותך הקולית. עם זאת, אם התאמנתם זמן רב, וייתכן שלא פיתחתם את הטכניקה כדי להגן על קולכם מעייפות, אז ככל הנראה אינכם מתרגלים מספיק טוב.

מכיוון שרובנו מתרגלים זיהוי אינטרוולים מדי יום, רוב התלמידים להכשרת שמיעה צריכים להיות מסוגלים לזהות מרווחי אוקטבות. רוב התלמידים שהתאמנו לפחות שבוע עד שבועיים בכל פעם צריכים לגלות שהם פיתחו מיומנויות אינטרוולים מהימנות – מיומנויות הכרה.

לחזור למשהו ספציפי?

רוצה לפתח את הקול שלך?

אפשר לחפש את המורה הטוב ביותר עבורך!

מורה לפיתוח קול