מכשירי שמיעה מומלצים

Person Adjusting Hearing Aid

מה דעתך על הקלטת שיר קאבר ב-340 ש"ח? למידע נוסף השאירו פרטים 👇

ככל שתוחלת החיים עולה, כך עולה גם הצורך בשימוש במכשירי שמיעה; אנחנו הרי לא נישאר צעירים לנצח וככל שאנחנו מתבגרים כך איכות השמיעה שלנו יורדת באופן טבעי. בעבר שימוש במכשירי שמיעה לא היה נגיש או נפוץ במיוחד מכיוון שהם היו נחשבים ליקרים מאוד, אך כיום עם העלייה באיכות החיים ועם כניסתם של מתחרים רבים לשוק, מכשירי שמיעה הפכו להיות מוצר בהישג יד. אך מבין כל המבחר והמתחרים, מה הם מכשירי השמיעה המומלצים? אספנו עבורכם מספר מכשירי שמיעה מומלצים.

מכשירי השמיעה המומלצים ביותר

  • מכשיר השמיעה Rega ITE של חברת Audifon – מכשיר שמיעה In the ear מבית חברת Audifon הגרמנית הידועה באיכות הגרמנית הבלתי מתפשרת. זה הוא מכשיר שמיעה זעיר בעל טווח ערוצים רחב והגברה מדויקת המאפשרת לכם לשמוע ולהבין את הנאמר לכם גם בסביבה מרובת רעשי רקע. Rega ITE הוא מכשיר שמיעה נסתר הממוקם בתוך האוזן והוא קל ונוח לתפעול. הוא מזהה את עוצמות הקולות השונים ואת מקורם ומתאים את עצמו לסביבה בה הוא נמצא; מגביר את מה שצריך להגביר ומנמיך את מה שצריך להנמיך על מנת שתוכלו לשמוע את מה שחשוב באופן צלול וברור.
  • Lewi ו-Risa מסדרת ה-R של חברת Audifon – שני מכשירים ששייכים גם הם לחברת Audifon מסדרת ה-R הפופולרית בשל התכונות המתקדמות והעברת צליל באופן מדויק ונקי. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת ניתן לחבר באופן אלחוטי את מכשירי השמיעה לטלפון שלכם ולסנכרן ביניהם, כך שתוכלו לענות לשיחות טלפון, להקשיב למוזיקה או לפודקאסטים מן הסמארטפון שלהם הישר למכשיר השמיעה. בנוסף לכך, המכשירים מבית סדרת ה-R מזהים את הסביבה בה אתם נמצאים ומנמיכים רעשי רקע כמו רוח חזקה או רעשים של מכשירי חשמל ומתמקדים בתוכן שרלוונטי לכם לשמוע, כמו קולו של האדם איתו אתם מנהלים שיחה. כמו כן, המכשירים הללו מנטרלים רעשי טינטון ומונעים פריצה של רעשים פתאומיים ומעניקים חווית שמיעה טבעית וצלולה.
  • מכשיר השמיעה miniRITE מבית חברת Bernafon השוויצרית – מכשיר שמיעה חכם פרימיום המסתתר מאחורי האוזן בעל מגוון אדיר של תכונות כמו חיבור בלוטות' המאפשר תפקוד מקסימלי בסביבות רעש מאתגרות לצד הזרמה של תוכן ממגוון מקורות מדיה ישירות אל תוך האוזן שלכם יחד עם אפליקציה המאפשרת התאמה מקסימלית לדרישות ולצרכים שלכם. ה-miniRITE של חברת Bernafon מאופיין בצליל עשיר, חיי סוללה ארוכים והוא קל ונוח לשימוש. רכישה של מכשיר זה היא לחלוטין רכישה משתלמת שתשרת אתכם לטווח הארוך.
  • CIC מסדרת Zerena מבית חברת BernafonCIC משמעותו Completely in canal וזהו מכשיר שמיעה נסתר שאינו נראה לעין מכיוון שהוא מסתתר כולו בתוך תעלת האוזן, ובכך הוא מאפשר למשתמשים בו דיסקרטיות מוחלטת לצד חווית שמיעה נקייה, מדוייקת, צלולה ובהירה. זה הוא מכשיר המותאם באופן ארגונומי מושלם למבנה האוזן האישי שלכם והוא נוח במיוחד לצד כל התכונות המתקדמות ביותר.

להתרשמות ממכשירים נוספים היכנסו: https://pati-phone.co.il/catalog/

לחזור למשהו ספציפי?

רוצה לפתח את הקול שלך?

אפשר לחפש את המורה הטוב ביותר עבורך!

מורה לפיתוח קול