משחקי שירה כחימום קולי

חימום קולי

מה דעתך על הקלטת שיר קאבר ב-340 ש"ח? למידע נוסף השאירו פרטים 👇

משחקי שירה הם דרך מהנה לחמם את הקול. הם יכולים להיות דרך מצוינת לשפר את בקרת הנשימה, טווח הקול ואיכות הקול.

רשימה של חלק ממשחקי השירה הם:

– שירה באוטו

– לשיר בזמן שאתה מצחצח שיניים

– לשיר בזמן שאתה מבשל

– לשיר בזמן שאתה מסתובב בבית שלך

משחקי שירה הם דרך מצוינת לחמם את הקול. הם יעילים יותר מחימום ווקאלי מסורתי מכיוון שהם גורמים לך להרגיש שאתה משחק במשחק ולא רק מחמם את הקול שלך.

Sonic Warmer הוא אחד ממשחקי השירה הטובים ביותר שמצאתי באינטרנט. זה ממש כיף וקל מאוד לשימוש. אתה יכול להשתמש בו כדי לשיר סולמות, או אפילו סתם להשתעשע בו כמשחק.

משחקים הם דרך נהדרת ליהנות ולבלות עם חברים או משפחה. יש להם גם פוטנציאל ללמד אותנו כישורים חדשים, כמו שירה. משחקי שירה הם דרך מצוינת ללמוד איך לשיר טוב יותר.

יש הרבה משחקי שירה שאתה יכול לשחק בחינם באינטרנט. אחד מהם נקרא 'חימום שרים'. זה יעזור לך לחמם את הקול שלך לפני שירה מול קהל או הקלטה עם מיקרופון.

איזה משחק חימום קול אפשר לעשות לפני שעולים לבמה להופיע?

הקול הוא כלי שצריך לחמם לפני הופעה. ולא רק את מיתרי הקול צריך לחמם. כל הגוף צריך להיות מוכן לביצועים, במיוחד השרירים בצוואר ובגרון.

חשוב להתחמם לפני השירה כי זה עוזר להפחית כל מתח בגרון ובמיתרי הקול שעלולים להוביל לקול מתוח. משחקי שירה הם דרך מצוינת לחמם את הקול ולהיפטר מכל המתח או החרדה שעלולים להיות לכם לגבי עלייה לבמה. . חשוב גם לחמם את הקול שלך לפני שנכנסים להופעה כי זה עוזר ליצור את הצליל הקולי שאתה רוצה. עם זאת, חימום עלול לקחת זמן, אז נסה כמה מהטיפים המהירים הבאים:

• משחקי שירה לפני העלייה לבמה – לתכנן קפיצות, מתיחות ועוד תוך כדי שירה חלשה בכמה טונים שונים

• לגימת מים חמימים או משקה אחר שלא עושה ליחה

• שירת האלפבית. חשוב ללכת גבוה ונמוך כדי שמיתרי הקול שלך יתאמן לפני שאתה עולה לבמה. לדוגמא לשיר את האלף בית אבל בסדר הפוך

חימום סאונד טוב לפני העלייה לבמה הוא חובה. משחקי שירה עוזרים מאוד בחימום הקול והיפטרות מהמתח הקולי.

הדרך הטובה ביותר לחמם את הקול היא לשיר. משחקי שירה הם דרך טובה לעשות זאת.

כמה ממשחקי השירה הפופולריים ביותר שאפשר לשיר רק כדי לחמם את הקול הם "אני שר בגשם" ו"לדוד משה הייתה חווה". ניתן לשחק במשחקים אלו לפני העלייה לבמה להופעה.

מה זמרים עושים לפני הופעה ?

לפני הופעה, לעתים קרובות זמרים מבלים את זמנם בחימום הקול. ניתן לעשות זאת על ידי משחקי שירה או משחק שירה. חימום קולי הוא גם דרך טובה לחמם את הקול שכן הוא כולל תרגילים ווקאליים שנועדו להישמע.

מומלץ לזמרים לעשות משחקי שירה ולשחק שירה לפני הופעה כדי לחמם את הקול.

מומלץ לזמרים לעשות משחקי שירה ולשחק שירה לפני הופעה כדי לחמם את הקול. זה עוזר להם לשחרר את מיתרי הקול שלהם ולהתכונן להופעה. המשחקים האלה יכולים להיות כל דבר למשל שש בש בעיצוב אישי שבו הם ישחקו וכל המשחק רק ישירו כך זה יסיח את דעתם מהשירה עצמה ויעביר את זמנם במשחק כיפי, החל מהזמזום או שירים של סינכרון שפתיים שהם מכירים, או משחק עם צלילים בשפה שלהם.

לפני הופעה, זמרים עושים כמה דברים כדי להכין את עצמם. הם עשויים לשחק במשחקי שירה כדי לחמם את הקול שלהם, או שהם עשויים להשתמש בחימום קולי כדי לוודא שאין להם בעיות ווקאליות.

==

הכתבה בחסות חלום חרוט

לחזור למשהו ספציפי?

רוצה לפתח את הקול שלך?

אפשר לחפש את המורה הטוב ביותר עבורך!

מורה לפיתוח קול