עשיתי שיעורים לפיתוח קול ואין התקדמות. מה לעשות?

לשיר מהסרעפת

מה דעתך על הקלטת שיר קאבר ב-340 ש"ח? למידע נוסף השאירו פרטים 👇

שאלו אותנו שאלה: "עשיתי 11 שיעורים לפיתוח קול ואין התקדמות. מה לעשות?" וזו התשובה שלנו לגבי התקדמות בשיעורי פיתוח וואקלי!

מאמן קולי יכול לעזור לך להגדיר את טווח הקול שלך, ללמד אותך כיצד להחליק את הגשרים ולשמור על קולך כמה שיותר בריא. כל מה שאתה צריך כדי ליהנות משיעורי קול זה תרגול, חריצות ותרגול ועבודה קשה.

בסרטון זה, פתולוגית הדיבור קארי קלארק מראה לכם פעילויות קבוצתיות בהן תוכלו להשתמש בכדי לשפר את אוצר המילים של ילדים בגילאי חטיבת הביניים. לאחר התבוננות בילדים היא מבצעת מבחנים וקנה מידה סטנדרטיים ושוקלת אבני דרך בהתפתחות השפה והשפה. המטפל בדיבור יראה לך כיצד נוכל לעבוד עם ילדים בביתך כדי לשפר את כישורי השפה שלך.

ישנם מספר תרגילים שתוכל להוסיף לאימון הקולי הקיים שלך או להשתמש בהם כדי להשלים את ההכשרה הקולית שאתה מציע בכיתה עם המורה הקולי שלך. אם חסרות לך הכישורים הטכניים הבסיסיים ביותר, חזרה על אותם תרגילים יכולה לייצר תוצאות זהות או אפילו גרועות יותר עקב עייפות, מאמץ ופגיעה בקול שיכולה להתרחש משימוש לרעה בכלי הקול. מצד שני, תרגילי הווקאליה שזמר ישתמש בהם כתרגיל חימום הם תכליתיים ומאתגרים יותר מתרגילי החימום ונועדו לקדם פיתוח מיומנויות טכניות שונות.

לכן חשוב שתעבור שיעורי שפה או שתמצא מאמן פרטי טוב. מדריך זה והתרגילים הספציפיים הכלולים בו אינם אמורים להחליף אימון קול מקצועי. רוב מ 'יצר את הקורס הזה כדי ללמד את המתחילים כיצד להקליט קול נשמע מעולה – קול שאינו זקוק לעריכה נוספת לאחר השימוש, שנשמע נהדר ואין צורך לערוך אותו בשימוש.

עם זאת, אני מבין שרבים מהקוראים שלי הם כיום מורים, החליטו נגד שיעורי שירה פרטיים מסיבות שונות, או מבקשים באופן פעיל עצות כיצד לשפר תחומים מסוימים של ביצועי קול. מדי פעם אני מתרשם מהתוצאות שניתן להשיג בעזרת הצבעה וקצת תרגול. קורס "חמצן למוח" עזר לי לעבור ממתחיל עצבני למאמן ווקאלי מקצועי ואני סטודנט גאה. הקוראים יכולים ליצור איתי קשר בשאלות כיצד הם יכולים להשיג את יעדי השיפור הקולי שלהם ולספק פרטים העשויים להיות חסרים בסקירה זו.

תמיד הבנתי שקשה לאבחן טעויות טכניות או בעיות בריאות בשירה אם אינך יכול להקשיב ולהתבונן בזמר באופן אישי. לקבלת מידע נוסף על הטיפול בקולך וכיצד להתמודד עם בעיות בריאותיות מסוימות, ראה "טיפול קולי" ו"טיפול קולי ". משפטים בצורת שפה ישירה ועקיפה הם התייחסויות נהדרות להבנת ההבדל, וביליתי זמן ניכר בפגישות טיפוליות כדי לשפר את התלמידים לקויי השפה. התוצאות מראות כי דיבור בשליטה על ידי ילדים (בניגוד לדיבור שמעתי) מגביר את כישורי עיבוד השפה של תינוקות, מה שיוצר ספירלה כלפי מעלה בלמידת אוצר המילים ("נע לצמיתות"). התוצאות מראות שילדים – שפה ישירה מגדילים את יכולת עיבוד השפה של תינוקות, בניגוד לשפת האזנה, ויוצרים ספירלה כלפי מעלה באוצר המילים הנלמד. משפטים מדיבור ישיר או עקיף (בכל צורה שהיא) הם התייחסות נהדרת להבנת ההבדלים (ראה "רגשות דיבור ישיר" ו"דיבור ישיר ודיבור בלתי-ישיר בילדים ומבוגרים ", שניהם פורסמו בכתב העת Journal of the American Academy of Child). ופסיכיאטריה של מתבגרים, כרך.

מגוון ווקאלי טוב עוזר לעסוק בקהל ומהווה אינדיקציה טובה להבנת הבדלים (ראה "גיוון שירה בילדים ומבוגרים", בכתב העת של האקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים, כרך

לחזור למשהו ספציפי?

רוצה לפתח את הקול שלך?

אפשר לחפש את המורה הטוב ביותר עבורך!

מורה לפיתוח קול