תרגול פיתוח קול בבית לאחר שיעורים

תרגול פיתוח קול

מה דעתך על הקלטת שיר קאבר ב-340 ש"ח? למידע נוסף השאירו פרטים 👇

במאמר זה אנו מסבירים כמה תרגילים קוליים שתוכלו להשתמש בהם במהלך מצגת הדיבור ונדון מדוע חימום הקול חשוב. אנו מספרים לכם על כמה תרגילים שימושיים לאימון קולי בבית ועל גורמים שאולי לא שקלתם באימון הקול שלכם.

לפני שתתחיל בתרגילי קול, חשוב מאוד שתחמם את קולך כך שמיתרי הקול שלך יהיו מתוחים היטב ושהקול שלך מוכן לקחת על עצמך את תרגילי הקול התובעניים שעומדים לפניך. כעת אנו מציעים לכם כמה טיפים קצרים ופשוטים, ואנחנו יודעים שתרגילים אלה יעזרו לכם לשפר את הקול שלכם. כדי למנוע פציעה ולפתח את כישורי הקול שלך, התחייב ל -20 דקות של אימון קולי ביום והקפד בקפדנות על מינימום 2-3 שעות של אימונים קוליים בשבוע. אם אתה מבחין שקולך או גרונך מתחיל לכאוב במהלך אימון קולי, הפסיק את התרגיל הקול ונח מספר דקות.

על ידי הפסקה כל יום, אתה יכול לבנות את הסיבולת הנדרשת לטכניקה הקולית. אם אתה עושה את התרגילים האלה לאורך כל היום, תופתע מכמה שליטה קולית יש לך. אתה יכול לאמן את קולך בצורה יעילה יותר על ידי תרגול יומיומי יותר ולעיתים קרובות יותר תוך כדי תרגול טכניקות השירה שלך.

הנה הטיפ המעשי האחרון שלי: כשאתה מקבל את ה- PDF, רכך את התרגילים כפי שמוצג בסרטון. בעזרת תרגילים אלה, המושלמים לסוג הקול הייחודי שלך, תוכל להפיק במהירות את היתרונות של שירה שקטה. כדי לבנות קול שירה חזק ובטוח, הירשם ולחץ על כפתור הרינגטון כדי לקבל הודעה כשאני מפרסם סרטון מדי שבוע, או מנוי לערוץ היוטיוב שלי.

אם אתה מוכן להעלות את השירה לשלב הבא, אין דרך טובה יותר משיעורי שירה פרטיים. כמובן שתוכלו להשתמש באימון ווקאלי בכדי לשפר את קולכם, אך אם אין לכם זמן לעשות זאת ובכל זאת תרצו לפתח את הסגנון הייחודי שלכם, אני מציע לכם כמה טיפים לאימון ווקאלי שיעזרו לכם להפיק ממנו את המיטב.

אם אתה רוצה לשיר באופן מקצועי לטווח הארוך, אתה יכול לעשות זאת, אך שיעורים רגילים הם חובה. המטרה היא לקבל שיעורים שבועיים כדי שתוכלו לפתח את הקול שלכם ולהשיג איזון ווקאלי. מאמן קולי יהיה מוכן לעזור לך בטכניקות מיוחדות שיכולות לעזור לקולי.

אני מבטיח לך שתאמין עד כמה השליטה הקולית שלך השתפרה אם תמלא אחר הצעדים האלה ותתרגל את התרגילים האלה מדי יום. כדאי לתרגל אותם כל יום ולשמור אותם איתך כמה חודשים כדי לחזק את הקול שלך. הרשו לעצמכם להתאמן ככל שתצטרכו בכדי להשיג את יעדיכם, אך עליכם לבנות את קולכם על ידי התחלת תרגילים יומיים בזמן שקולכם מתחזק.

מיתרי הקול שלך חשובים מאוד ואתה מתפרנס מהם, אז אתה צריך לעשות תרגילים כדי לחזק אותם ולשמור עליהם במצב עליון. אתה צריך גם לראות אם אתה מוכן לשלוט בקול שלך ולשיר מנגינות ולהרגיע את הגרון. תהליך החיטוב של קפל הקול שלך דורש לפעמים תרגילים חוזרים, אך עליך לחזור על צעדים אלה מדי יום כדי לקבל תוצאות חיוביות מקול השירה שלך. שימו לב על ידי רישום ותרגול, מה שעוזר לכם לטפל בזה לפני ואחרי אימון קול.

כזמרת, תרגל את 7 התרגילים הקוליים האלה בתדירות גבוהה ככל שתזמן התוכנית שלך, ובקרוב תקצור את הפירות. אתה יכול גם לשלב אותם בחיי היומיום שלך כדי לחסוך זמן כאשר אתה לבד או עם המשפחה שלך, חברים, עמיתים – עובדים או אפילו בבית.

אם אתה עושה את התרגילים האלה כל יום, לא רק תשפר את כישורי המשחק שלך, אלא גם תלמד יותר כשחקן. אם יש לך חזרה קולית, הקפד לחקור את התפקיד לפני האודישן על ידי התאמת תרגילי הקול שלך לתפקיד. תרגילי קול משפרים את הקול שלך וגם נותנים לך את הביטחון לרקוד ולקבל תפקיד. עקוב אחר הטיפים המתוארים להלן כדי ללמוד עוד על תרגילים יעילים שיכולים לעזור לך להתחיל לפתח קול עמוק יותר היום. במקום לצפות בסרטוני יוטיוב טיפשים עוד יותר, אתה יכול לעשות כמה תרגילי קול פשוטים שישפרו את הקול שלך באופן מיידי. אפשרות פשוטה עוד יותר תהיה לבקש ממורה ווקאלי להקליט את הסולם שלך כדי שאוכל לתרגל את התרגילים הקוליים האלה בבית. אם תרגילים אלה עובדים טוב עבורך, נסה אותם על ידי שירה של ביטוי מהשיר האהוב עליך ויישומם לזמן מה. אתה יכול גם לראות אם אתה יכול לנסות את ההתחממות הקולית שלך על הפסנתר האקפלה, מכיוון שזה עוזר באימון אוזניים.

תרגילים מסוג זה יכולים לעשות משהו כדי לשפר את עוצמת התנודות הקוליות שלך כשאתה שר או מדבר. תרגילים קוליים אלה אורכים רק 10 דקות ביום ועוזרים לך לשיר טוב יותר.

לחזור למשהו ספציפי?

רוצה לפתח את הקול שלך?

אפשר לחפש את המורה הטוב ביותר עבורך!

מורה לפיתוח קול